Społeczny Spacer Badawczy (V) po "fordońskich górkach"

2023-07-15 11:00
2023-07-15 15:00
ul. Rupniewskiego 10

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy na spacer badawczy po "fordońskich górkach" - aby znaleźć odpowiedź na pytanie, czy powinny zostać terenem zielonym, czy oddanym pod zabudowę mieszkaniową i nowe drogi dojazdowe?
Jakie jest Twoje zdanie? Przyjdź i opowiedz o tym - na koniec przewidziana jest debata uczestników.
SPACER: w godz. 11:00-13:00, start przy Radzie Osiedla Nowy Fordon, Rupniewskiego 10 (w razie niepogody zostajemy w siedzibie Rady)
DEBATA: w godz. 13:00-15:00, w Radzie Osiedla Nowy Fordon, Rupniewskiego 10 (I piętro)
[Wydarzenie finansowane jest w ramach projektu Kujawsko-Pomorskiej Federacji Organizacji Pozarządowych „Od zespołowej aktywności do zintegrowanej reprezentacji” finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny].

odbywających się w  Bydgoszczy  miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl