Kosmiczne podróże - mobilne planetarium

Dla dzieci
Młyny Rothera

Informacje od Organizatora:
Przed nami prawdziwe kosmiczne podróże! Jak powstają nowe gwiazdy? Gdzie jest czarna dziura? Jak wygląda nasza Galaktyka i jakie miejsce w niej zajmujemy? Zapraszamy na seans „Podróż do środka Galaktyki”, podczas którego porównamy naszą Ziemię do innych planet Układu Słonecznego i kilku większych gwiazd oraz odkryjemy kosmiczne ciekawostki. Seans dostosowany jest dla widzów w każdym wieku.
informacje organizacyjne:
kiedy? 07.07.2023 r., godz. 18:00, 18:15, 18:30, 18:45, 19:00, 19:15, 19:30, 19:45
czas trwania pokazu: ok. 12 minut
gdzie? taras Młynów Rothera
dla kogo? dla wszystkich
cena? bezpłatnie
zapisy: WSTĘP WOLNY
Zajęcia edukacyjne, w tym przyrodniczo–matematyczne dla dzieci i młodzieży realizowanego w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Bydgoszczy 2023+

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl