logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Piknik Dobrych Psów i Ludzi

2023-05-21 10:00
2023-05-21 15:00
Park Myślęcinek
Pozostałe
Park Myślęcinek

Informacje od Organizatora:
Psy, które zamieniły schronisko na nowy dom i te, które wciąż czekają na nowego właściciela – to one będą głównymi bohaterami i gośćmi pikniku w Myślęcinku organizowanego przez bydgoskie Schronisko dla Zwierząt. W najbliższą niedzielę (21 maja) zapraszamy z koszem piknikowym wszystkich kochających zwierzęta.
Piknik Dobrych Psów i Ludzi to wydarzenie organizowane przez Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy (przy wsparciu OTOZ Animals, o. Kujawsko Pomorski) dla właścicieli psów adoptowanych z bydgoskiego Schroniska (lub innych schronisk w kraju) oraz dla piesków, które jeszcze czekają na nowy dom i kochających właścicieli w schronisku.
- Zaproszeni są wszyscy opiekunowie psów z psami. Psy domowe, schroniskowe, rasowe, byle grzeczne i tolerujące inne psy i ludzi. Zaproszeni są w szczególności spacerowicze i wolontariusze z naszymi, schroniskowymi psami, właściciele psów adoptowanych ze swoimi pieskami (na smyczach). Wszyscy kochający zwierzęta. Szczególnie nasi spacerowicze – zaprasza dyrektorka bydgoskiego Schroniska Izabella Szolginia.
Wszystko odbędzie się w niepowtarzalnym otoczeniu Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Pozostaje zabrać pieski i pojawić się z koszykiem piknikowym oraz kocykiem na polanie Różopole. Podczas pikniku Wolontariusze ze Schroniska przybędą z psami, które czekają na nowy dom. Zachęcamy wszystkich do spaceru w kojącym otoczeniu przyrody. Może niedzielny spacer będzie okazją do poznania swojego nowego czworonożnego towarzysza?
Miejsce: Różopole w LPKiW
21 maja 2023 r.
Czas: 10.00-15.00

____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl