logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Przyjdź i udekoruj Halę Targową

2023-05-13 10:00
2023-05-13 12:00
Hala Targowa
Pozostałe
Hala Targowa

Informacje od Organizatora:
Hala Targowa otwarta w sobotę. Na razie tylko na jeden dzień. Zaprasza gości z roślinami, żeby ją udekorować
– Zapraszamy bydgoszczan do naszej Hali Targowej w sobotę (13 maja). Specjalnym wpisowym będą rośliny w doniczkach, którymi potem ją ozdobimy – mówi Marcin Pawłowski, dyrektor Hali Targowej.
– Uwaga nasz Kogut otwiera Halę! Zobacz FoodHall przed otwarciem! Otwieramy wrota do miejsca, gdzie doznania smakowe nabierają nowego wymiaru. Chcielibyśmy zaaranżować przestrzeń hali wraz z Wami i wzbogacić ją o zielone rośliny, takie jak palmy i inne rośliny doniczkowe wolnostojące – zachęca operator Hali Targowej przy ul. Magdzińskiego.
Specjalne otwarcie i zwiedzanie, na ten jeden na razie dzień, odbędzie się w sobotę (13 maja). Tego dnia, każdy chętny, który chciałby obejrzeć Halę Targową, może to zrobić. Musi jednak przynieść z sobą roślinę doniczkową. W zamian zostanie oprowadzony po wnętrzach zabytkowej hali, która została otwarta w 1906 roku.
Organizatorzy zapraszają w godzinach 10-12. Informują także, że przyniesione rośliny muszą być zdrowe i pozbawione szkodników. Zostaną umieszczone w wybranych przez ofiarodawcę miejscach, trzeba więc wybrać takie, które będą pasowały do otoczenia. Podczas zwiedzania hali należy poruszać się z przewodnikiem po wyznaczonej trasie. Grupy będą liczyły maksymalnie 15 osób.

____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl