logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Bosch RoadShow - event plenerowy

2023-05-12 11:00
2023-05-12 15:00
Bydgoszcz, Domitech przy ul. Górzyskowo 2A
Pozostałe

Informacje od Organizatora:
Już 12.05.2023 zapraszamy Was serdecznie na pierwszy tegoroczny event plenerowy w Domitech przy ul. Górzyskowo 2A w Bydgoszczy! Event startuje już od 10:00! Bosch RoadShow to przede wszystkim cztery strefy tematyczne, w których prowadzone będą pokazy narzędziowe i konkursy z nagrodami! Do Waszej dyspozycji oddane zostaną cztery stanowiska z podziałem na materiały takie jak:  drewno,  beton,  metal oraz osobne stanowisko z  urządzeniami pomiarowymi. Przygotowaliśmy dla Was również przepyszny catering, gdzie będziecie mogli skosztować Nadolańskiego Żurku, Karkówki po staropolsku czy klasycznej, grillowanej kiełbasy, a to wszystko całkowicie za darmo! Gdyby tego było mało razem z Bosch Professional mamy dla Was specjalny, 7% rabat na WSZYSTKIE produkty tej marki kupione lub zamówione stacjonarnie podczas trwania eventu. Co więcej, trzech Klientów, którzy tego dnia dokonają największych zakupów otrzyma całkowicie za darmo wiertarko-wkrętarkę GSR 18V-50 wraz z dwoma akumulatorami o pojemności 2Ah każdy, ładowarką, zestawem akcesoriów oraz torbą narzędziową - wszystko to o wartości przeszło 1000zł! Chcecie kolejny rabat?! Nie wstydźcie się prosić! Odszukajcie nasze hostessy i zgarnijcie od nich kod rabatowy -5% do wykorzystania w naszym sklepie internetowym!
Od godziny 11:00 eksperci Bosch wraz z pięknymi hostessami co godzinę będą przeprowadzać konkursy z nagrodami!
Pierwszym z nich będzie pojedynek na czas polegający na przygotowaniu zestawu do cięcia płyt chodnikowych zakończone dwoma czystymi i precyzyjnymi cięciami!
O godzinie 12:00 zadaniem uczestników konkursu będzie połączenie drewnianych belek za pomocą wiertarko-wkrętarki GSR poprzez wywiercenie otworów pilotujących małym wiertłem, a następnie skręcenie całości wkrętami do drewna.
Godzinę później w strefie metalowej będzie okazja wziąć udział w konkurencji czasowej polegającej na skręcaniu metalowych kołnierzy hydraulicznych przy użyciu zakrętarki udarowej.
Na deser, o godzinie 14:00 przygotowaliśmy coś dla prawdziwych specjalistów narzędziowych! Uczestnicy będą musieli wywiercić dwa otwory w drewnie w określonej odległości od siebie. Trudnością będzie tutaj fakt, że należy to zrobić precyzyjnie, czyli... na oko!
Czy to wszystko? Otóż nie! Przygotowaliśmy dla Was mały „EasterEgg”. Jeden z gości wydarzenia otrzyma od nas giftbox, który zawierać będzie m.in. akumulatorowy wkrętak Bosch Professional GO 2.0!
Do zobaczenia w Domitech przy ul. Górzyskowo 2A w Bydgoszczy!

____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

 

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl