logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Kwiatowa Gala w Bydgoszczy - kiermasz roślin doniczkowych

2023-05-21 10:00
2023-05-21 18:00
Hala Sportowa Sisu Arena Bydgoszcz
Pozostałe
Hala Sportowa Sisu Arena Bydgoszcz

Informacje od Organizatora:
Witajcie miłośnicy roślin! Mamy dla Was fantastyczne wieści - już niedługo odbędzie się kolejne wspaniałe wydarzenie, na które musicie się wybrać.
Jeśli chcecie poszerzyć swoją kolekcję roślin, koniecznie odwiedźcie „kiermasz roślin doniczkowych”, który odbędzie się w Bydgoszczy w Hali -Sportowej „SISU Arena” w dniach 20-21 maja 2023 roku! Podczas „Kwiatowej Gali” będziecie mieli okazję znaleźć nie tylko popularne gatunki, ale również te bardziej egzotyczne, których nie dostaniecie na co dzień. Dzięki informacjom umieszczonym na etykietach cenowych każdy uczestnik kiermaszu znajdzie informacje o sposobie pielęgnacji i uprawy wybranej roślin. Pomoże to w wyborze odmian, które będą nadawały się do odpowiednich pomieszczeń: salonów, łazienek, biur, sypialni. Oferowane będą m.in. rośliny ciemnolubne, bezpieczne dla zwierząt, wyselekcjonowane odmiany dla koneserów, znajdą się również rośliny dla „zapominalskich”.
A co najlepsze, wszystkie oferowane rośliny będą w bardzo przystępnych cenach, co pozwoli Wam zaopatrzyć się w nowe, wymarzone okazy.
Ale to nie wszystko! Na miejscu czekają na Was także liczne atrakcje.
Będziecie mogli wziąć udział w warsztatach florystycznych, podczas których poznacie tajniki sztuki układania kompozycji z kwiatów doniczkowych. Nasz florysta pokaże, jak stworzyć piękne aranżacje, które z pewnością zachwycą Waszych bliskich. To niepowtarzalna okazja do zdobycia inspiracji do własnych projektów.
Ponadto, będziecie mieli okazję zadawać pytania naszym ekspertom i dowiedzieć się, jak należy pielęgnować różne gatunki roślin. Jeśli w Waszej kolekcji brakuje jakiejś szczególnej roślinki - dajcie znać, jakie kwiaty chcielibyście zobaczyć na kiermaszu. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i przybywajcie tłumnie - czekamy na Was.
Kiedy?
20.05.2023 r., sobota - w godzinach 8:00-20:00
21.05.2023 r., niedziela - w godzinach 10:00-18:00
Wstęp bezpłatny
Możliwość płacenia:
- karta,
- gotówka,
- BLIK.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl