logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

PODKRĘĆ SWOJE DWA KÓŁKA NA WIOSNĘ W CH RONDO!

2023-04-29 12:00
2023-04-30 17:00
Centrum Handlowe Rondo
Pozostałe
Centrum Handlowe Rondo

Informacje od Organizatora:
Wjedź z nami bezpiecznie i w dobrym stylu w nowy sezon! W Centrum Handlowym Rondo nie tylko oznakujesz swój rower, ale również upiększysz go i spotkasz innych rowerzystów zakręconych na punkcie jednośladów!
Zwiększ bezpieczeństwo i oznakuj swój rower! Od godziny 12.00 do 17.00 spotkasz u nas dzielnicowych z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie, którzy zabezpieczą Twój rower specjalnym oznakowaniem. Policjantów znajdziesz na poziomie 0, w okolicy KFC i Inmedio. Koniecznie zabierz ze sobą dowód zakupu Twojego roweru (np. paragon, fakturę, wydruk zamówienia w sklepie internetowym) oraz dokument tożsamości. Dzięki temu wjedziesz w nowy sezon dużo bezpieczniej!
Upiększ swój rower i zadbaj o jego sprawność! Specjalistów od rowerowego wizerunku oraz łańcuchów, śrub i klocków hamulcowych możesz znaleźć w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia w godzinach od 11.00 do 19.00. Fachowcy sprawdzą, czy w Twoim rowerze wszystko działa jak należy i dokonają niezbędnego serwisu.
Wkręć najmłodszych w rowerową pasję! Dla dzieci przygotowaliśmy strefę pełną atrakcji, w której będą miały okazję zaszaleć artystycznie na tabletach plastycznych, stworzyć kreatywne cuda za pomocą długopisów 3D oraz techniki string art, a maluchy znajdą tu tradycyjne kolorowanki. Najmłodszym pokażemy również, że rower ma moc – pedałując na niezwykłym eko-rowerze będą mogli wygenerować najprawdziwszy prąd, który wprawi w ruch małą kolejkę!
W tym roku jesteśmy również partnerem akcji Rowerowa Stolica Polski w Metropolii Bydgoszcz! Szykujemy dla Was specjalną odznakę w aplikacji Aktywne Miasta. Odznakę Ronda będziecie mogli zdobyć tylko w czasie naszej akcji! Dla zdobywców odznaki nasze hostessy będą miały rondowe niespodzianki.
Wsiadaj na rower i wybierz się koniecznie do CH Rondo, by wiosną cieszyć się bezpieczną jazdą na okrągło!

______________________
Kalendarz wydarzeń    
odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki     aplikacji mobilnej       (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl