logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

PubQuiz - Kraftodajnia

2023-04-30 19:00
2023-04-30 21:00
Kraftodajnia
Pozostałe
Kraftodajnia

Informacje od Organizatora:
Lubisz robić ze znajomymi nowe rzeczy na mieście? A może kręcą Cię ciekawostki i nuta pozytywnej rywalizacji rodem z najlepszych teleturniejów? Jeśli jednoczesna zabawa i gra z innymi ekipami o atrakcyjne nagrody brzmi jak coś dla Ciebie i Twoich znajomych, koniecznie zabierz ich na PubQuiz!
PubQuiz to rozgrywane co tydzień quizy w wybranych lokalach, w których możesz razem ze znajomymi świetnie się bawić i walczyć nawet jedną z czterech nagród. W Bydgoszczy gramy każdego dnia od niedzieli do czwartku. Pełną rozpiskę miejsc, w których zagrasz w PubQuiz, znajdziesz na naszej stronie internetowej i profilu Facebook, a także na portalu visitbydgoszcz.pl.
Nasz quiz to zabawa drużynowa, która swoją formą przypomina popularne teleturnieje. Tu jednak grasz na żywo, a w zespole masz swoich znajomych. Zapisuj ze swoją ekipą poprawne odpowiedzi na arkuszu i sprawdź się w grze z innymi ekipami. W PubQuizie można wziąć udział po opłaceniu wpisowego u osoby prowadzącej: 10 PLN/os. Tańsze, grupowe bilety online kupisz na stronie organizatora.
Gra podzielona jest na 3 rundy, a w każdej z nich na graczy czeka 15 punktowanych pytań. Jednym razem będziesz musiał odgadnąć miasto po autobusach, a innym aktora po jego oczach. Przygotuj się też na rozpoznawanie piosenek i filmów. Część czytanych pytań dotyka rozmaitych dziedzin wiedzy, a inne z kolei dotyczą bieżących spraw, o których ciągle jest głośno. Jedno jest pewne – lubimy zaskakiwać naszych graczy niesamowitymi historiami i ciekawostkami!
Na koniec gry zadajemy dodatkowe pytanie w ramach dogrywki. Wygrywa ją ta ekipa, która najlepiej oszacuje liczbę będącą poprawną odpowiedź. Na zwycięzców czekają świetne nagrody, w tym gotówka i vouchery do wykorzystania na barze. W PubQuizie wygrywają aż cztery drużyny: Trzy trafiają do drużyn z podium, a ostatnia nagroda jest przekazywana drużynie, która była najbliżej odpowiedzi w dogrywce, a nie wygrała żadnej z pierwszych trzech nagród.
Na PubQuizie będziesz świetnie się bawił bez względu na ilość osób w Twojej grupie. Dołącz do innych graczy w Bydgoszczy, odpowiadaj ze znajomymi na ciekawe pytania i wygrywaj nagrody!

______________________
Kalendarz wydarzeń    
odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki     aplikacji mobilnej       (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl