logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Bydgoska Strefa Gier bez Prądu vol. 18

2023-04-30 12:00
2023-04-30 19:00
Point Club
Pozostałe
Point Club

Informacje od Organizatora:
Planszówko-maniacy! W Kwietniu zobaczymy się już 18 raz na wydarzeniu Bydgoskiej Strefy Gier bez Prądu, które ostatni raz odbędzie się w Club Point.
Na tym wydarzeniu będzie wspierać na wydawnictwo Albi.
18 raz organizujemy wydarzenie – coraz więcej wiemy i mamy wspólne plany jak będzie to wyglądać i prosperować - śmiało mogę powiedzieć, że osiągnęliśmy w tym wszystkim pełnoletność, ale jak na osiemnastolatków przystało sporo w Naszych głowach się dzieje!
Tak jak już wspomniałam wydarzenie będzie odbywać się ostatni raz w Club Point – ze względu na to, że potrzebujemy więcej przestrzeni i miejsc siedzących dla Was planujemy uroczyście pożegnać się z Pointem, który przez ostatnie miesiące Nas wspierał i użyczał swoich przestrzeni!
Mam nadzieję, że kolejny raz spędzimy miło czas i odpoczniemy wspólnie przy planszy.
Jak zawsze na naszych stołach będą super planszówki, w których chętnie wytłumaczymy zasady, sesje RPG i oczywiście LIGA - KASKADIA od Lucky Duck.
Odbędzie się również TURNIEJ – po cichu Wam mogę powiedzieć, że turniejowa gra to moja osobista miłość więc strasznie się na to cieszę - ale o tym więcej później.
Jeżeli nas odwiedzicie to mogę zagwarantować też super pozytywnych ludzi!
Wypożyczalnia Pegaz zostaje z nami dalej, dzięki temu wpadną tytuły zarówno dla rodzin jak i graczy.
Oczywiście chętnie zobaczymy was również z Waszymi tytułami - miejsce się znajdzie byście mogli zagrać ze swoimi ekipami!
Nasze wydarzenie nie byłoby takie samo gdyby nie obecność sklepu Playmaty.pl, który dostarcza akcesoria w postaci mat i tacek na kości na wydarzenie.
Drukarnia Replika.pl, która wspiera nas i drukuje pamiątkowe karty.
Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje najlepszy polski serwis informacyjny w przestrzeni planszówkowej - Board News!
Medialnie wspomaga nas również BluStreamTV - organizator wielkiego konwentu gamingowego - Blu Game Show, na którym pojawimy się pod koniec roku.
Startujemy jak zawsze od 12:00. Wstęp na wydarzenie to koszt 15zł, który opłacić można przy wejściu; dzieci do 10 lat wchodzą za darmo - tutaj delikatna uwaga by dzieciaczków nie zostawiać bez opieki.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl