Młyński Rozmownik

Młyny Rothera
Młyny Rothera

Informacje od Organizatora:
Chcesz poćwiczyć języki obce, a przy okazji poznać nowych ludzi? W Młynach zbieramy zarówno te odległe, jak i całkiem współczesne opowieści o życiu w naszym mieście, rozmawiamy o przyszłości i teraźniejszości. Łączymy rozmawianie o sobie w mieście i przeżywaniu siebie w mieście z działaniami wspomagającymi integrowanie się bydgoszczan. W związku z tym chcemy zaprosić Cię do współtworzenia przestrzeni, w której możemy spotkać się, rozmawiać i wymieniać doświadczeniami, a także ciekawie spędzić czas w międzynarodowym towarzystwie
Uczysz się języka obcego, ale brakuje Ci okazji, by używać go na żywo? Możesz poćwiczyć z nami zupełnie za darmo. Stworzymy stoliki, przy których będziemy rozmawiać – po angielsku, po polsku, po ukraińsku, a, kto wie, może po francusku czy w farsi. To wszystko zależy od Was!
Jeśli masz znajomych, którzy niedawno przyjechali do Bydgoszczy, daj im znać o naszym wydarzeniu. Dzięki znajomości języka czujemy się w nowym miejscu pewniej i bezpieczniej. Na pewno zorganizujemy stolik, przy którym będziemy rozmawiać także po polsku.
„No dobrze, ale jestem dość nieśmiałą i introwertyczną osobą…” Doskonale to rozumiemy! Zawsze możecie liczyć na pomoc i wsparcie moderatorów-filologów, którzy pomogą znaleźć temat do rozmowy, gdy zapadnie niezręczna cisza.
Kiedy? 05.04.2023 r., godz. 17:30-19:00
Gdzie? Nowe Miejsce (wejście z tarasu od strony Wyspy Młyńskiej)
Dla kogo? dla wszystkich
Cena: bezpłatnie