II Akademicki Jarmark Bożonarodzeniowy

Politechnika Bydgoska
Politechnika Bydgoska

Informacje od Organizatora:
W świątecznych nastrojach zapraszamy na II Akademicki Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 16-18 grudnia 2022 roku w fordońskim kampusie.
Zacznijmy wspólnie przygotowania do tegorocznych Świąt!
Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, smakołyków i mnóstwo ciekawych pomysłów na prezenty dla bliskich! Znajdziecie u nas naturalne kozie sery, pierniczki, oscypki, wędliny, powidła, domowe owocowe przetwory, miody, pierogi, ozdoby świąteczne, naturalne świece i wiele, wiele innych.
W naszej artystycznej strefie czekają na Was koncerty na żywo, w tym m.in. występ Chóru Politechniki Bydgoskiej, Przedszkola SMYK czy Młodzieżowego Domu Kultury nr 5 w Bydgoszczy. W iście świątecznym nastroju odwiedzi nas tegoroczny finalista MAM TALENT - Waldek Kukurowski, zobaczymy także pokaz kalisteniki w wykonaniu grupy Only Workout.
Mali i duzi będą mogli spotkać u nas prawdziwego Świętego Mikołaja, a także obejrzeć pokaz świątecznej gry świateł. To wszystko przed nami!
Wszystkich, którzy chcieliby poczuć prawdziwą magię świąt – zapraszamy:
16 grudnia – 15:00-20:00
17 grudnia – 10:00-21:00
18 grudnia – 10:00-19:00
Uroczyste otwarcie jarmarku dla społeczności akademickiej i mieszkańców Fordonu odbędzie się 16 grudnia o godzinie 15:00.
Partner wydarzenia:
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu
Patronat medialny:
Polskie Radio PiK
Express Bydgoski
Bydgoszcz Nasze Miasto

odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl