Spotkanie z Markiem Kamińskim

2022-12-14 19:00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna

Bezpłatne wejściówki do odbioru od 06.12.2022, godz. 16.00 w Wypożyczalni Głównej, Stary Rynek 24 (pierwszeństwo mają członkowie  Dyskusyjnych Klubów Książki).
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z Markiem Kamińskim – innowatorem, filozofem, podróżnikiem ekstremalnym, pierwszym zdobywcą obu biegunów Ziemi bez pomocy z zewnątrz, twórcą metody motywacyjnej „Biegun”, założycielem Fundacji Marka Kamińskiego oraz firmy Invena S.A., autorem książek, m.in. „Warto podążać za marzeniami. Moja podróż przez życie”, „Odkryj, że biegun nosisz w sobie”, „Trzeci biegun”, „Power4Change”. Jest zdobywcą Spitsbergenu, masywu Vinsona i Mount Gunbjorn. Lider pierwszej w historii wyprawy na oba bieguny z niepełnosprawnym Jaśkiem Melą. Przeszedł pustynię Gibsona, przejechał 30 000 km samochodem do Japonii przez Syberię i Pustynię Gobi. Posługuje się 8 językami. Obecnie zaangażowany w projekty „LifePlan Academy”, Power4Resilience” i Kamiński Academy. Bohater 16 filmów dokumentalnych.
Wstęp za okazaniem wejściówek (od 06.12.2022, godz. 16.00 w Wypożyczalni Biblioteki Głównej, Stary Rynek 24 – pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki).

odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl