KONCERT KAJOA+JOHNNY'S DAUGHTER

Basement Wine & Beer

Informacje od Organizatora:
1. KAJOA
Toruński zespół rockowy po reaktywacji. Wiosną 2020 KAJOA weszła do studia. Pracę studyjną ukończono w 2021. Jej owocem jest dwanaście utworów nagranych na album pod tytułem „Fale”. Są to piosenki zróżnicowane stylistycznie, w większości zdecydowanie rockowe, ale także z nawiązaniami do klimatów akustycznych i elektronicznych. Mimo swej różnorodności tworzą one spójną całość, koncentrując się tematycznie wokół ulotności i kruchości życia, dotykając spraw miłości i śmierci, przemijania i niepewności. Produkcją płyty zajął się Bartosz Mielczarek (kierownik muzyczny w zespole Moniki Brodki).
Premiera płyty odbyła się 13.05.22. W plebiscycie "Toruńskie Gwiazdy" Radia GRA zdobyła nagrodę główną w kategorii Płyta Roku . Zespół uzyskał I nagrodę na "Połczyn Fest. Festiwal Ulicy 2022" a także nagrodę specjalną na "In Memoriam Festiwal Grzegorza Ciechowskiego 2022".
2. JOHNNYS DAUGHTER
Johnny's Daughter, polski zespół muzyczny grający muzykę z pogranicza rocka i bluesa, pochodzimy z Poznania i Torunia. Nasz projekt osadzony jest w klimatach lat 70 i 80-tych. Muzyka w głównej mierze opisuje życiowe rozterki, walkę z przeciwnościami losu i oparta jest na dużym ładunku emocji i prawdziwości przekazu, bez kiczu czy tandety. Muzykę charakteryzują mocne gitarowe riffy i jingle, jednakże delikatne emocjonalne ballady też znalazły u nas miejsce. Wydaliśmy dwa single "Życiowe zakręty" oraz "Niestety tak już jest". Początki zespołu sięgają 2015 roku. Obecne brzmienie i skład wykrystalizowały się w 2019 roku.
BILETY:
PRZEDSPRZEDAŻ- 25ZŁ
W DNIU KONCERTU 3OZŁ
ABY NABYĆ BILETY W PRZEDSPRZEDAŻY PROSIMY O WIADOMOŚĆ MAILOWĄ - karolina.basement@gmail.com

odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl