Finałowy koncert w ramach kursu gordonowskiego dla muzyków

2022-09-11 12:00
2022-09-11 14:00
Bydgoszcz, Fundacja Kreatywnej Edukacji, ul. Mińska 15

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy serdecznie na finałowy koncert w ramach kursu gordonowskiego dla muzyków, którzy specjalizują się w audiacji wstępnej i właściwej. Gościmy na Mińskiej 15 czternastu nauczycieli z całej Polski. W warsztatach uczestniczy również młodzież różnorodna etnicznie, zwłaszcza z Ukrainy.
Pracujemy, aby stworzyć dla Was wspaniałe dzieło, w oparciu o repertuar musicalowy i nie tylko. Usłyszycie także kompozycje naszych gości i utwory wybrane przez nasze dzieci.
Trenerzy kursu gordonowskiego to: Miłosz Gawryłkiewicz, Monika Litwin-Dyngosz, Barbara Pazur i Emilia Malczyk.
Nasi wokaliści występować będą ze wspaniałymi instrumentalistami:
Daniel Pradella-instrumenty klawiszowe
Bartłomiej Werachowski - kontrabas
Łukasz Gorczyński - perkusista
Miejsce: Mińska 15, Bydgoszcz - nowa siedziba placówek Fundacji Kreatywnej Edukacji
Czas: 11 września 2022 godz. 12.00
Wstęp wolny po wcześniejszej rezerwacji miejsc koniecznie sms +48602466347
Tego dnia odbędzie się również finisaż wystawy Ryszarda Henryka Chojnackiego -pierwszego ucznia naszej artystki plastyka Anny Mackiewicz-Chojnackiej.
Przedsięwzięcie współfinansowane przez Miasto Bydgoszcz oraz Firmę IKEA

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl