logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Europejski Tydzień Mobilności

2022-09-17 12:00
2022-09-17 18:00
Bydgoszcz, Plac Teatralny
Pozostałe

Informacje od Organizatora:
Uwierz z nami w moc elektromobilności.
Chcesz przetestować auto elektryczne? Jeszcze nie jechałeś na elektrycznym rowerze? Koniecznie zajrzyj na pl. Teatralny.
Sobota: od 12:00 do 18:00
Niedziela od 12:00 do 18:00
Europejski Tydzień Mobilności to akcja wspierająca zrównoważony transport w dużych miastach. Każdego roku przekonujemy Was, że warto zostawić auto spalinowe w domu i wybrać alternatywnie. W ubiegłym roku promowaliśmy komunikację miejską i rowery. Tym razem zaprezentujemy rowery i samochody elektryczne.
Na pl. Teatralnym w pierwszy weekend Europejskiego Tygodnia Mobilności powstanie plenerowe Centrum Testów Elektromobilności. Bezpłatnie będzie można wypożyczyć elektryczny rower i samochód. Rowerami przejedziemy się na krótkiej testowej trasie po Moście Staromiejskim. Autami będzie można przejechać się po jezdniach wokół bydgoskiej Starówki. Mamy nadzieję, że uda Wam się poczuć, jak duże wsparcie i komfort dają nam dziś pojazdy elektryczne.
Na pl. Teatralny zapraszamy 17 i 18 września. Jeżeli chcecie skorzystać z naszych wypożyczalni, koniecznie zabierzcie ze sobą dowód osobisty i prawo jazdy. Centrum Testów Elektromobilności działa od 12.00 do 18.00. Akcję wspierają: Renault Polska, Sklepy Sportowe Olimpia, Unibike, Almot.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl