Śniadanie na Trawie Moda & Prosecco

ŚNIADANIE NA TRAWIE: GODZ. 10:00 DO 13:00
POP-UP STOREwe wnętrzach Restauracji Weranda: GODZ. 10:00 DO 16:00
WSTĘP WOLNY
W sobotę 10 września Restauracja Weranda w Hotelu Bohema kolejny już raz zamieni się w pop-up store czyli jednodniowy butik pełen marek w większości nieobecnych w Bydgoszczy.  To wyjątkowa okazja, by cieszyć się  modą i miłym spotkaniem przy kieliszku Prosecco. Zapraszamy miłośniczki i miłośników wyszukanej mody, szlachetnych zapachów i oryginalnej biżuterii.
Wydarzenie jest atrakcją Śniadania na Trawie. Jak zawsze w ogródku Restauracji Weranda i  w Parku Kazimierza  Wielkiego będzie można rozsiąść się z koszem  piknikowym. Zabierzcie swoje smakołyki, ale Szef Kuchni Restauracji Weranda wraz ze swoim zespołem przygotuje też zestawy śniadaniowe, doskonałe słodkości oraz cieple i zimne napoje.
Jak zwykle mamy dla Was 2 zestawy śniadaniowe na start. Każdy w cenie 25 zł.
1. Włoski przysmak  –  Ciabatta z Prosciutto di Parma: Ciabatta wypiekana w piecu Restauracji Weranda, szynka prosciutto, mozarella, pomidor suszony, sałata, bazylia
+ woda mineralna
2. Sałatka z matynowanym burakiem  – kolorowe sałaty, burak marynowany w czarnej porzeczce,  kozi ser, dressing balsamiczny, karmelizowane orzechy.
+woda mineralna
Będzie też z nami cukiernia Katarynka z lodami –  m.in. również o smaku Prosecco
Nie zabraknie muzyki na żywo, która umili nam czas. Na gitarze zagra dla nas Sylwester Bugajak, a zaśpiewa  cudowna Neema Rae.
Odwiedzi nas Anita Michniewska Misty Tales, która na zamówienie wykona  dla Was klimatyczne portrety fotograficzne. Wy też zabierzcie ze sobą aparaty fotograficzne i miejcie smartfony w gotowości –  będzie okazja do zrobienia wyjątkowych zdjęć w naszym parku.
Marki, które zaprezentują się w Pop-up store:
CATERINA
Polska marka odzieżowa, należąca do liderów luksusowej mody damskiej, która działa od 1991 r.
Skierowana jest do kobiet ceniących sobie klasyczną elegancję i wyrafinowanie. Nienaganne kroje oraz piękne, najwyższej jakości tkaniny i dzianiny to jej wyróżnik.
Na co dzień dostępna jest w salonach firmowych w całej Polsce, m.in. w Toruniu na ul. Królowej Jadwigi 10.
TREASURE BOX
To rodzinna firma zajmująca się wyszukiwaniem z różnych zakątków świata, wyjątkowej biżuterii.
Współpracuje z rzemieślnikami m.in. z Włoch, Grecji i Izraela. Idea narodziła się z wielkiej pasji dla rzeczy pięknych i wyjątkowych, z myślą o kobiecie silnej, niezależnej oraz odważnej.
– Nasza muza to Coco Chanel, kobieta nadzwyczajna, która miała odwagę zmienić sposób ubierania się kobiet, szanując ich potrzeby – przekonują twórcy Treasure Box.
CAPRICORN: Arthouse MONIKA PALIKOT
Oferta tej firmy to linia unikatowych, niezwykłych ubrań wykreowana przez Monikę Palikot, która wyznaje zasadę, że moda i sztuka nawzajem się przeplatają i sobą inspirują.
Są to również piękne i oryginalne akcesoria, tworzone przez artystów, współpracujących z wiodącymi, ekskluzywnymi markami europejskimi jak Chloe, Balmain, Chanel itp.
SENSE DUBAI
Sense Dubai to linia 22 wyjątkowych, egzotycznych, świeżych, zmysłowych, kwiatowych, drzewnych perfum dla kobiet i mężczyzn.
To mistrzowskie kompozycje z najlepszych składników, stworzone w Dubaju.
Na co dzień do kupienia w nastrojowej, niszowej perfumerii Sense Dubai na ul. Mokotowskiej 46 w Warszawie.
SPORTALM
To austriacka, luksusowa marka odzieży casualowej i sportowej, inna niż wszystkie!
Ekspresja barw od wyrazistych neonów po pastele, egzotyczne printy, ciekawe naszywki, hafty i wysmakowane wykończenia doskonale łączą się z komfortowymi krojami. Jakość, funkcjonalność, kolor, design i prestiż to SPORTALM!
Na co dzień do kupienia w Salonie Caterina w Toruniu na ul. Królowej Jadwigi 10
SIMONCINI
Ubrania Simoncini są projektowane i szyte we Włoszech. To marka, która ubiera kobiety świadome mody i najnowszych trendów,  wyrafinowane,  które lubią czuć się elegancko, ale też wygodnie i praktycznie przy każdej okazji i w każdym momencie dnia.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl