bITconf Bydgoszcz IT Conference 2022

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
Konferencja
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

Już we wrześniu, po dwóch latach przerwy, odbędzie się największa konferencja technologiczna w województwie kujawsko – pomorskim.

bITconf 2020, czyli Bydgoszcz IT conference, to konferencja organizowana przez lokalne społeczności związane z nowoczesnymi technologiami dla specjalistów IT z regionu. Formuła konferencji, jak i tematyka poruszana podczas spotkania, ma na celu wymianę praktycznej wiedzy i doświadczeń z zakresu programowania i prowadzenia projektów. Ważnym czynnikiem jest również integracja środowiska programistów połączona z networkingiem.

W tym roku odbędą się prelekcje w ramach 4 ścieżek tematycznych, podczas prelekcji poruszane będą tematy z takich dziedzin jak: Java, Cloud Computing, DevOps, QA, .NET, Python czy Machine Learning.

Organizatorami konferencji są: Bydgoszcz Java User Group, ŁuczniczQA, Bydgoszcz .NET User Group, PyData Bydgoszcz, Ansible in DevOps oraz IT Kontekst.

Konferencja odbędzie się 23 września 2022 roku w Bydgoskim Centrum Targowo Wystawienniczym. Sprzedaż biletów oraz informacje o konferencji znajduje się na stronie www.bitconf.pl

Do zobaczenia we wrześniu na bITconf 2022 – święcie bydgoskiego IT.

odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl