logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Metropolia za pół ceny 2022

2022-09-26 00:00
2022-10-02 23:59
Różne lokalizacje
Pozostałe
Polecane

Informacje od Organizatora:
Jak co roku na przełomie września i października odbędzie się akcja Metropolia za pół ceny. Udział w niej to okazja do zaprezentowania swojej działalności szerokiemu gronu osób z Bydgoszczy i regionu lub po prostu zrobienia tańszych zakupów czy spróbowania nowych rzeczy. Trwa nabór chętnych do udziału w akcji.
Metropolia za pół ceny 2022 rozpocznie się 26 września i potrwa do 2 października włącznie Wydarzenie jest kontynuacją dobrze znanej i lubianej akcji Bydgoszcz za pół ceny, która poszerzyła swój zasięg o gminy wchodzące w skład Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz, czyli Białe Błota, Barcin, Bydgoszcz, Dąbrowę Chełmińską, Dobrcz, Kcynię, Koronowo, Łabiszyn, Mroczę, Nakło, Nową Wieś Wielką, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin oraz Żnin.
W akcji co roku uczestniczą firmy z przeróżnych branż. Są to między innymi restauracje, siłownie, baseny, sklepy odzieżowe czy instytucje kultury. Informacje o nich i oferowanych zniżkach są na bieżąco publikowane na stronie akcji www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl
Aby zobaczyć tam też swoją firmę, należy zgłosić się poprzez wypełnienie prostego formularza zgłoszeniowego i przesłanie jego skanu lub zdjęcia na adres mailowy: zapolceny@metropoliabydgoska.pl Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny! Dołączyć do niej mogą nie tylko sklepy stacjonarne, ale również firmy oferujące zakupy online czy realizacje innych usług.
Ze zniżek będzie można korzystać przez tydzień, lecz nie wszędzie. Każda zgłaszająca się firma i instytucja samodzielnie określa, w które dni trwania akcji weźmie w niej udział i zaproponuje swoje wybrane produkty lub usługi za połowę ceny. Nie trzeba wprowadzać obniżek przez cały tydzień! Jednak muszą to być minimum 3 dni w przedziale od 26.09 do 2.10.2022 r., np. poniedziałek-środa czy piątek-niedziela.
Organizatorem akcji jest Miasto Bydgoszcz oraz Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz, zaś koordynowaniem zajmuje się agencja Grupa Enjoy Media. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 512 951 051 i fanpage’u Metropolia za pół ceny.

______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w  Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).        
______________________      
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl              
______________________      
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl