logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Święto ulicy Gimnazjalnej

2022-07-30 16:00
2022-07-31 15:00
Bydgoszcz, ul. Gimnazjalna
Pozostałe

Informacje od Organizatora:
Gimnazjalna to ulica z wyjątkowym klimatem. W najbliższy weekend (30-31 lipca br.) przedsiębiorcy, mieszkańcy i Menedżer Starego Miasta i Śródmieścia zapraszają na Święto ulicy Gimnazjalnej. W programie m.in. druga odsłona „Made in Bydgoszcz” czyli prezentacja piękna bydgoskich produktów, wystawa plakatów i pchli targ. Świętowanie rozpocznie się w sobotę o godz. 16:00.
Już w najbliższy weekend przedsiębiorcy, mieszkańcy oraz Menedżer Starego Miasta i Śródmieścia zapraszają na „Święto ul. Gimnazjalnej”. Ta wyjątkowa ulica, która już dawno zdobyła uznanie wśród odwiedzających. W weekend stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.
Świętowanie odbywać się będzie przy zamkniętym ruchu, a wszystko przy dźwiękach koncertów na żywo oraz utworów puszczanych przez DJ-ów. Impreza rozpocznie się  w sobotę o godz. 16-ej wystawą bydgoskiego designu. W ramach serii „Made in Bydgoszcz” w przestrzeni ulicy staną sztalugi, a także instalacja „Pokój bydgoskiego designu” zbudowana z produktów z naszego miasta, m.in. bydgoskich komód, foteli, krzeseł, radioodbiorników, suszarek czy rowerów. Do tego sztalugowa wystawa bydgoskich plakatów.
Od godz. 18-ej oficjalnemu otwarciu nowego, brazylijskiego lokalu towarzyszyć będą pokazy capoeiry. Z kolei miejscowa kuchnia meksykańska pozwoli poznać różne poziomy ostrości jedzenia w konkursie „Hot Food”. Także o 18 rozpocznie się degustacja win, o których opowiadać będą sami producenci. Po zmroku ulica oraz instalacja pokoju zyska wyjątkowe podświetlenie – to będzie prawdziwa gratka dla wszystkich robiących zdjęcia architektury miasta. W imprezowy nastrój wprowadzą nas przygotowane na to święto koktajle i energiczne DJ sety. 
Kontynuacja świętowania w niedzielę - od godz. 13-ej odbywać się będzie pchli targ, nadal będzie można obejrzeć bydgoską wystawę, a wszystko oczywiście przy dźwiękach muzyki.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl