Spotkanie z Minionkami w Focusie

Dla dzieci
Focus Mall Bydgoszcz

Informacje od Organizatora:
Już w sobotę, 23 lipca bohaterowie najnowszego filmu zawitają w Focusie. Pełne zwariowanych pomysłów Minionki – Gru oraz jego mali przyjaciele Otto, Bob, Kevin i Stuart, zapraszają najmłodszych mieszkańców naszego miasta do wspólnej zabawy.
W godzinach 11:00 – 19:00 czekać będzie mnóstwo atrakcji oraz wspaniałe nagrody rzeczowe! Wstęp jest bezpłatny.
Najnowsze przygody żółtych stworków można już oglądać na wielkim ekranie, jednak prawdziwą gratką dla fanów będzie możliwość ich bliższego poznania oraz udział w zaplanowanej przez Minionki zwariowanej rywalizacji. Na emocjonujące spotkanie z żółtymi przyjaciółmi zapraszamy wszystkie dzieci. Już 23 lipca w naszym Centrum będzie można wziąć udział w zabawie, której zasady są zbliżone do bardzo popularnej gry mobilnej Minion Rush. Zadaniem uczestników będzie wykonywanie określonych zadań, za które otrzymają bananową walutę. Uzbierane monety będzie można wymieniać na gadżety filmowe, pamiątki lub bilety do kina.
Jak zdobyć bananowe dukaty?
Chętni do udziału w zabawie powinni swoje pierwsze kroki skierować ku minionkowej recepcji, gdzie będą mogli zapoznać się z planem atrakcji, regulaminem. Pierwsze bananowe dukaty można zgarnąć za minionkowe przebranie. Także warto ubrać coś minionkowego, lub wziąć swoją ulubioną maskotkę minionka.
 Najwięcej atrakcji czeka na uczestników rywalizacji na minionkowej scenie. W programie zaplanowano:
Boogie Minions – naukę tańca Boogie z minonkami w stylu lat 60 i 70 –tych.
Kung Fu Minions – minionkową szkółkę Kung Fu,
Rodzinny Minionkowy Quiz – biorące udział w tej konkurencji zespoły, mają szansę wygrać liczne gadżety, prezenty od partnerów i dodatkowo bananowe monety;
 Zadanie „Wskaż różnice” – polegające na wskazaniu największej liczby różnic w scenach z filmu, w określonym czasie. Uczestnik, za pokazanie określonej liczby różnic, otrzyma tyle samo punktów;
Minionkowe Piłkarzyki – kultowa zabawa dla dużych i małych.
Big Floor Puzzles – polegające na ułożeniu wielkich podłogowych puzzli.

odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl