KONCERT STEEPED AKUSTYCZNIE

Wyspa Młyńska
Wyspa Młyńska

Informacje od Organizatora:
Już 7 lipca zespół Steeped w akustycznym składzie zawita na Wyspę Młyńską do Bydgoszczy!
Wstęp wolny, czuj się zaproszony/a!
Steeped to grupa przyjaciół szukających nowego języka mówienia o Bogu przez sztukę. Tworzą zespół muzyczny łączący uwielbieniowe teksty i świeże brzmienia. Ze swoją twórczością i działalnością medialną trafiają do młodego pokolenia, a o żywym Bogu mówią zarówno do Kościoła jak i popkultury.
Wydali 3 albumy z autorską muzyką "Steeped - Live Sessions vol.1", "Steeped - Live Sessions vol. 2", "Steeped - Live at Home" oraz kilkanaście singli. Od lat posługując i koncertując odwiedzili wiele miast w Polsce, dzieląc się doświadczeniem żywego Boga oraz nowoczesnymi muzycznymi brzmieniami.

odbywających się w  Bydgoszczy  miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl