Urodzinowa... Bydgoszcz Kazimierzowa - spacer z przewodnikiem

Informacje od Organizatora:
Urodzinowa...
Bydgoszcz Kazimierzowa
czyli... impreza u Kazika!
19 kwietnia roku pańskiego 1346 widoczny na zdjęciu Kazimierz III W., przez naocznych świadków tego dnia w Brześciu Kujawskim widziany, spisać dokument lokacyjny nakazał. Nie byle jaki, wszak na budowę miasta zezwalający!
Z tej okazji pragnę zaprosić chętnych na spacer. Urodzinowy, rzecz jasna. W dniu bardziej dogodnym, popołudniem sobotnim. 23 kwietnia o godzinie 16:43 przy pomniku upamiętniającym postać królewską.
Warunkiem udziału w spacerze jest dowolny (nawet najmniejszy) zakup w punkcie Bydgoskiego Centrum Informacji od 21.04 do czasu spaceru. Zakup dowodem z datą potwierdzony. I miasto, i król się z tego powodu ucieszą!
W celach organizacyjnych proszę też o przesłanie wiadomości z wyrażeniem chęci udziału, aby nad tłumem umożliwić kontrolę:
www.facebook.com/Bydgoski-Przewodnik-100692097952605

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl