Wyprawa w TienSzan - Samarkanda, Kornelisz Korneluk

2022-04-21 18:15
Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu
Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

Klubowa wyprawa w TienSzan zaplanowana byłą z Bydgoszczy przez Moskwę z dworca Kazańskiego koleją transazjatycką przez stepy i pustynie do Dżambułu, gdzie zaczęła się przygoda z TienSzan.
W góry uczestnicy pojechali ciężarowym ZIŁEM co okazało się ekstremalną jazdę ostrą serpentyną przez przełęcz Kara- Bura. Następnie przejście pieszo około 130 km pasma Czatkalskiego i dotarcie do błękitnej Samarkandy. O tej niezwykłej przygodzie i niedostępnym dzisiaj regionie opowie uczestnik wyprawy Korneliusz Korniluk.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl