logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Święta w Myślęcinku

2022-04-17 09:00
2022-04-18 18:00
Park Myślęcinek
Dla dzieci
Park Myślęcinek

Informacje od Organizatora:
Święta w Myślęcinku
W Wielkanoc warto wstać od świątecznego stołu i wybrać się do Myślęcinka.
W niedzielę i poniedziałek (17 i 18 kwietnia) zapraszamy do wspólnego szukania „jaj” rozwieszonych na terenie bydgoskiego zoo. Pierwszych 10 rodzin, które znajdzie „jajo” i powróci z nim do kasy, otrzyma upominek w postaci książki. Jest jeszcze inny powód, dla którego warto wybrać się do zoo. W torbie samiczki kangura rdzawoszyjego mieszka maleństwo, które coraz śmielej wychyla głowę na zewnątrz. Pracownicy ogrodu z podekscytowaniem czekają na moment, gdy maluch zacznie wychodzić poza bezpieczne schronienie na wybieg. Szczęśliwa rodzina mieszka tuż obok minizoo, w sąsiedztwie lemurów katta.
Przypominamy, że zoo jest czynne w święta wielkanocne od 9 do 18 (kasa zamykana jest pół godziny wcześniej). 
W Poniedziałek Wielkanocny działać będzie kompleks Park Rozrywki-Zaginiony Świat.  Do dyspozycji są: Zaginiony Świat z dinozaurami, Makroświat z gigantycznymi owadami, odwrócony dom, gabinet luster i niektóre urządzenia -  karuzele trabant, smok, koniki, a także autodrom i ślizg.
W przypadku dobrej pogody czynny będzie też park linowy, który w czasie jesienno-zimowej przerwy rozrósł się  o 50 dodatkowych przeszkód. Jak zastrzega właściciel, plany popsuć mogą deszcz, porywisty wiatr i temperatura poniżej 10 stopni. Chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo użytkowników.
Wszystkie te atrakcje kompleksu działają w godzinach 11-19 (uruchomione będą dwie kasy – przy promenadzie i główna przy wejściu, otwarte do godz. 18.30).
Przez całe święta warto wybrać się do Ogrodu Botanicznego otwartego w godz. 9-21. Kwitnie tam wiele wiosennych roślin przyciągających wzrok żywymi barwami jak magnolia, forsycja czy fiołek wonny. Apelujemy o dokładne patrzenie pod nogi i nieniszczenie roślinności. Wstęp darmowy.

 ____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl