Koncerty funky dla Rodzin z Dziećmi

Dla dzieci
Młyny Rothera

Informacje od Organizatora:
Nadeszła wiosna, czyli czas niesamowicie radosny, a my możemy Was zaprosić na przeładowany optymistyczną energią KONCERT FUNKY. Usłyszycie: utwory z albumu Herbiego Hancocka “Chameleon”, arcydzieła Jamesa Browna, utwory z “Fantasy” Lestera Bowie oraz inne pełne groovu i wolności cuda. Koncert wpisuje się w niedyrektywną, opierającą się na komunikacji muzycznej i improwizacji formę, która bazuje na naukowej teorii uczenia się muzyki E.E. Gordona. Zobaczycie sami, w jaki sposób możecie zaangażować się w nasze muzyczne szaleństwo.
Zapraszamy w imieniu następujących wokalistów i instrumentalistów:
Jolanta Gawryłkiewicz – wokal, animacje,
Miłosz Gawryłkiewicz: wokal, animacje trąbka, skrzydłówka
Wiesław Mekka: saksofon tenorowy, saksofon sopranowy
Robert Bartoszewicz: tuba
Artur Lawrenc: perkusja
Koncerty współfinansowane przez Miasto Bydgoszcz
Kiedy: 24.04.2022
Godzina: 10.00 (dzieci do lat 5) oraz 11.30 (dzieci szkolne do lat 12)
Miejsce: Młyny Rothera, sala koncertowa
Bilety: 30 zł/osobę (każdy uczestnik płaci:-)
Bilety dostępne na platformie: