BOSKISTER JUNGLE vs DUBSTEP: Kwazar, Green Jesus, Error Soundsystem, Dusza + local crew

2022-04-15 21:00
2022-04-15 23:59
Mózg
Mózg

Informacje od Organizatora:
Boski Fest to eventy/imprezy/spotkania tworzone przez znajomych dla znajomych, tak samo jest tym razem.
Mamy nadzieje spotkać się z wszystkimi, którzy odwiedzają naszą piękna Bydgoszcz by spotkać się z rodzina przy stole i z ze znajomymi... na czarnej, z yerba XD
Wiadomo że czasu nie ma dużo i chciałoby się powiedzieć, że nie da się zobaczyć ze wszystkimi, ale zawsze można te spotkania zintensyfikować, wiec bądźmy wszyscy w Mózgu w istnie boskim klimacie.
Tym razem da się go odczuć na 2 salach , zaczniemy trochę wcześniej i w trochę luźniejszych klimatach, żeby poczuć barowy klimacik, mieć większa przestrzeń do spotkań i pogaduszek, oraz niezobowiązującego pobujania bioderkami do klimatów funky boombap beats, przyprawionych na skrzacio na czarnej oraz roots & dubs na barze ( no dobra dobra nie oszukujmy się, to i tak będzie istna petarda) natomiast po północy odpalamy całkowity party mode pełen klubowego napięcia. Dym, strobo i wizualki. Na mainie dobry oldskulowy jungle i idm prezentowany przez weteranów sceny skonfrontuje się z dubstepami w konwencji b2b all togther, które to zaserwuje wam śmietanka bydgoskiej sceny. Także można wpadać na piwko, pogadać i wrócić do domu koło północy, można wpadać o północy na tance i hulanki do rana, można też cytując ręcznik z south parku... jedno i drugie.
Czarna
21:00 Trietiak
22:00 Green Jesus
23:30 Kwazar