Świąteczne ozdoby metodą decoupage’u - warsztaty dla dzieci

2022-04-10 13:00
2022-04-10 15:00
Młyny Rothera
Dla dzieci
Młyny Rothera

Zapraszamy do wspólnej twórczej zabawy podczas świątecznych warsztatów!
Na spotkaniu uruchomimy wyobraźnię i stworzymy ozdoby świąteczne metodą decoupage’u. Zawieszka-jajko będzie mogła przystroić nasze domy na nadchodzące święta Wielkanocne.
Decoupage to tradycyjna technika zdobienia przy pomocy serwetek i papieru. Każdy uczestnik zaprojektuje na swoim jajku własną kompozycję, którą utrwali specjalnym preparatem.
Niedziela, 10 kwietnia, godz. 13.00-15.00
Dla kogo? Dzieci w wieku 4-12 lat wraz z opiekunami
Liczba uczestników: 25 dzieci
Zapisy:
– osobiście Młynach Rothera w punkcie informacyjnym Zaczyn (pn-nd 12-20)
– mailowo na adres: warsztaty@mlynyrothera.pl (prosimy podać: dane dziecka i opiekuna, nr telefonu, wiek dziecka)
Zajęcia są bezpłatne.
Prowadzący: Szkatułka www.facebook.com/szkatulkabydgoszcz
Warsztaty są częścią przedsięwzięcia pn. Zajęcia edukacyjne, w tym przyrodniczo–matematyczne dla dzieci i młodzieży realizowanego w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Bydgoszczy 2023+

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl