58 Mityng Brydżowy ŁUCZNICZKA

2022-04-24 12:00
Kompleks Sportowy Zawisza
Kompleks Sportowy Zawisza

Kujawsko-Pomorski Związek Brydża Sportowego zaprasza na 58 Mityng Brydżowy „ŁUCZNICZKA” im. Mistrza Międzynarodowego Macieja Haczewskiego.
Zawody, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy, składają się z 4 turniejów par:
22.04 (piątek), 17:00 - turniej na zapis maksymalny
23.04 (sobota), 10:00 - Otwarte Mistrzostwa Województwa na impy o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego
23.04 (sobota), 16:30 - Memoriał Jarosława Michałowskiego o Puchar Prezesa Firmy Tenispoint (na zapis maksymalny)
24.04 (niedziela), 10:00 - Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy zaliczany do Budimex Grand Prix Polski Par (50 rozdań na zapis maksymalny)
Partnerami głównymi Mityngu są: Miasto Bydgoszcz, Województwo Kujawsko-Pomorskie oraz Polski Związek Brydża Sportowego. Wydarzenie wspierają: Firma Tenispoint, Hurtownia Sportowa PAAK oraz Adam Gregorowicz.
Więcej informacji (m.in. o nagrodach finansowych i opłatach):
kpzbs.host4u.pl/zaproszenia/2022/58mityng.pdf

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl