logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Warsztaty teatralne z cyklu „LEKcja w teatrze”

2022-04-05 08:00
2022-04-05 12:00
Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury
Dla dzieci
Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury

Informacje od Organizatora:
Warsztaty teatralne z cyklu „LEKcja w teatrze”
„LEKcja w teatrze” to cykl, warsztatowych, teatralnych spotkań dla grup zorganizowanych w wieku 5- 15 lat. W spotkaniach mogą wziąć udział grupy przedszkolne i szkolne po poprzednim zarezerwowaniu i umówieniu terminu. Program warsztatów staramy się dostosować do konkretnej grupy. W ramach zajęć uczestnicy poznają tajniki sztuki teatralnej, uzyskują odpowiedź na niewyjaśnione dotąd i nurtujące ich pytania w dziedzinie teatru, wykonują podstawowe zadania aktorskie biorąc udział w zabawach wprowadzających ich w świat sceny i teatru. Odbiorcy warsztatów nierzadko mają możliwość obejrzenia mini spektaklu teatru lalkowego w wykonaniu pracowników Działu Artystycznego KPCK.
Informacja dla nauczycieli, instruktorów i opiekunów: Zespół warsztatowy nie powinien przekroczyć 25 uczestników + max. 2 opiekunów. W zależności od kolejności zgłoszeń, zapisujemy pierwszą chętną grupę i dostosowując się do ram wiekowych dzieci lub młodzieży realizujemy program zajęć. Zajęcia będą się odbywały w Salonie Hoffman zgodnie z aktualnymi wytycznymi związanymi z pandemią Covid-19. Uczestnicy przynoszą ze sobą maseczki, luźny strój, miękkie zamienne obuwie oraz wodę do picia.
Zainteresowanych wydarzeniem zapraszamy do zgłaszania chęci uczestnictwa na mail: wioleta.gorska-nowik@kpck.pl lub pod nr tel. 52 585 15 02 w. 120. Koszt: 10 zł./os., płatne w dniu wydarzenia w siedzibie KPCK.

______________________
Kalendarz wydarzeń 
odbywających się w Bydgoszczy  miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej  (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl