logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Rewia Burleski & Sparkling Bubbles 2

2022-04-29 20:30
2022-04-29 22:30
Fabryka Lloyda
Spektakl
Fabryka Lloyda

Informacje od Organizatora:
Gotowi na solidną dawkę brokatu?
Już po raz 2 zapraszamy na REWIĘ BURLESKI & SPARKLING BUBBLES w Fabryce Lloyda!
29 kwietnia Madame de Minou przyszykuje dla Was niezapomniane burleskowe show!
Wystąpią dla Was:
Holly’s Good to włoska artystka, która zdobyła nagrody „Most Classic 2019” na BHOF w Las Vegas, Papessa na Caput Mundi Burlesque Festival 2019 i „Best Costume” na Oklahoma Burlesque Festival 2019. W jej pokazach zobaczymy elementy baletu, tańca nowoczesnego, modern-jazzowego, funky, współczesnego, tańca brzucha czy flamenco.
Miss Mistress od dzieciństwa interesowała się gorsetami i pończoszkami, aby w końcu odnaleźć się w świecie glamour w którym wszystko błyszczy obsypane brokatem. Na scenie bywa słodką, miłą, uwodzącą kobietą lub bezlitosną, silną i bardzo rozpustną wampirzycą. W 2019 roku otrzymała tytuł Królowej Klasycznej Burleski na Slavic Burlesque Festival.
Madame de Minou - rudowłosa diva o nogach dłuższych niż cała seria Gry o Tron i włosach bardziej zakręconych niż nowoładowe podatki. Z wykształcenia charakteryzatorka, a z zamiłowania roztrzepana przedsiębiorczyni, stawiającą pierwsze kroki w biznesie i zupełnie nie przypadkiem produkująca najlepsze imprezy burleskowe w kraju.
Katie Cash- Katarzyna Fiskalna, tańczy i śpiewa. Jednocześnie. Ponadto oszukuje w chińczyka i liczy tylko gruby hajs. Ma grom żartów pochowanych w rękawach, ale większości nie usłyszycie, bo są niepoprawne politycznie. Spróbuje Was uwieść swoim niewinnym spojrzeniem i wycisnąć z Was ostatni grosz. Ale nie obawiajcie się, będziecie się przy tym bawić iście szampańsko.
Bilety —>
bkb.pl/70476-31051
goingapp.pl/.../rewia-burleski.../kwiecien-2022
VIP - 120 zł (najlepsze miejsca przy scenie oraz butelka wina na parę!)
Normalny - 80 zł (powitalny kieliszek wina musującego na wejściu)
Wstęp : 18:00
Burleska : 20:30
Wydarzenie składa się z 3 aktów rozdzielonych przerwami. Podczas wolnych kilku minut będzie można zaopatrzyć się w burleskowe i buduarowe akcesoria ze sklepu Atelier Minou Podczas imprezy będzie także możliwość zakupienia fotosów z wizerunkami performerów, na których po występach z przyjemnością Wam się podpiszą! Cały dochód ze sprzedaży zdjęć trafia bezpośrednio do artystów!
Nagrywanie całości pokazu jest zabronione. Nagrywanie fragmentów, boomerangi, zdjęcia – jeśli z oznaczeniem to wskazane!
Burleskę najlepiej ogląda się na randce lub w większym gronie imprezowych przyjaciół! Zbierz ekipę i wpadaj do Fabryki Lloyda!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl