logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Koncert Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego

2021-10-22 18:00
2021-10-22 20:00
Światłownia
Koncert
Światłownia

W piątek, 22 października 2021, o godz. 18.00, w sali koncertowej bydgoskiej Fundacji Światłownia wystąpią dyplomowani artyści-muzycy od lat związani ze środowiskiem bydgoskiej kultury i sztuki, czynnie koncertujący na terenie całego kraju.  Daria Wójcik – wokalistka (sopran) i organistka, absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku pedagogika, kształcenie zintegrowane i nauczanie muzyki z tytułem magistra oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Inowrocławiu w klasie wokalistyki klasycznej.
Remigiusz Kuźmiński – wokalista (tenor) i dyrygent, absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej z tytułem magistra sztuki, a także Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Inowrocławiu w klasie wokalistyki klasycznej.
W programie koncertu wysokiej klasy repertuar muzyki około jazzowej i około klasycznej typu pop-jazz, soul, funky, r&b, musical, pop-opera, operetka, gospel, filmowa, literacka i aktorska.
Wydarzenie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca” i Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

_____________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w  Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).        
______________________      
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl              
______________________      
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl