logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

VI Targi Pracy. Zaplanuj karierę z BCTW

2021-10-12 10:00
2021-10-12 16:00
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
Targi
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

Celem Targów Pracy jest zgromadzenie pracodawców oraz osób poszukujących zatrudnienia w województwie kujawsko-pomorskim. Podczas wydarzenia będzie możliwość zapoznania się z ofertami pracy z regionu, rozmowy z ekspertami HR, udziału w symulacjach rozmów kwalifikacyjnych oraz wykonania darmowego zdjęcia do CV.

Pełna zabudowa targowa, atrakcje dla odwiedzających, współpraca z ponad 40 firmami oraz organizacjami publicznymi czy renomowanymi partnerami merytorycznymi, to tylko niektóre z atrakcji jedynych takich targów w Bydgoszczy w 2021 roku. Obiekt posiada bardzo dużą powierzchnię wystawienniczą, która zapewni odpowiednie odległości między stoiskami. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Ponadto będzie możliwość wysłuchania prelekcji ekspertów od rekrutacji, uzyskania pomocy w stworzeniu profesjonalnych materiałów aplikacyjnych. Nowością będzie sesja Q&A – pytania i odpowiedzi od uczestników.

Specjalnie na to wydarzenie, BCTW uruchamia linię MZK numer 204, którą będzie można dojechać z Dworca Bydgoszcz Leśna. Ponadto można skorzystać z autobusów: 52, 93 lub 94. Dla osób podróżujących samochodem, motocyklem lub rowerem czeka bezpłatny parking.

______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w  Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).        
______________________      
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl              
______________________      
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl