Festiwal LiterObrazki 2021

Dla dzieci
Wyspa Młyńska

Informacje od organizatora:

Z radością zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na urodzinową zabawę. Festiwal Książki Obrazkowej dla Dzieci „LiterObrazki” obchodzi w tym roku okrągły jubileusz. Już 10 lat jesteście z nami, pamiętamy doskonale jak to się zaczęło. Przez ten czas z małego pączka, rozwinęła się nam dorodna, wielobarwna roślinka.
Wrześniową edycję zaplanowaliśmy na 3-4 września - spotkamy się wtedy z Wami na plenerowym finale LiterObrazków na Wyspie Młyńskiej. Cieszymy się, że spotkamy się na żywo. Będą koncerty, spektakle, zabawy na trawie, kiermasz najpiękniejszych wydawnictw dla dzieci, dużo zapierających dech, fascynujących atrakcji. Bądźcie naszymi gośćmi, zapraszamy serdecznie.

Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz przez Miasto Bydgoszcz.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl