Envio Beach City Games vol.3

Wakepark
Wakepark

Informacje od Organizatora:
Nadchodzi kolejna edycja wyjątkowych zawodów w cross treningu – ENVIO BEACH CITY GAMES vol.3, organizowanych przez klub AS BOX we współpracy z bydgoskim Wakeparkiem w pierwszy weekend września!
Dla kategorii Elite Women i Elite Men - planujemy dwudniową potyczkę.
Kategoria Open Men będzie rywalizować w sobotę 4.09, natomiast kategorie Open Women oraz Masters Men 35+ w niedzielę 5.09.
Polem bitwy ponownie będzie Wakepark Bydgoszcz, zlokalizowany w największym parku miejskim w Polsce - Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek. Park oddalony jest od ścisłego centrum miasta o zaledwie 3 km i jest idealny do aktywnego wypoczynku i relaksu blisko natury. Jeśli byliście z nami rok lub dwa lata temu to wiecie, że udało nam się stworzyć klimat rodem z Miami Beach - piasek, woda i gorąca atmosfera!
Myślisz, że jesteś przygotowany na wszystko? Nic bardziej mylnego! W trakcie zawodów będziecie mieli możliwość sprawdzenia się w przekrojowych treningach, które pokażą kto w tym roku zasłuży na miano najsprawniejszych zawodników w swoich kategoriach!
Poziom trudności i wymagania będą ściśle określone przed zawodami. Nie zabraknie również kultowej kategorii specjalnej „Beach Body 2021” dla najlepiej wyglądających zawodniczek i zawodników oraz rywalizacji dla najmłodszych atletów!
Zapisy ruszają 20.03.2021, a decyduje kolejność zgłoszeń.
Limity miejsc:
Kategoria Elite Women - 8 miejsc
Kategoria Elite Men - 24 miejsc
Kategoria Open Women - 16 miejsc
Kategoria Open Men - 32 miejsca
Kategoria Masters 35+ - 16 miejsc
Zgłoszenia wysyłamy mailowo na adres info@asbox.pl, podając swoje imię, nazwisko, kategorię, rozmiar koszulki oraz klub jaki reprezentujecie.
Organizator zastrzega sobie możliwość weryfikowania umiejętności zawodników zapisujących się do kategorii Elite.
Opłata za udział w zawodach (płatność do 30.04.21) - 120 zł
Opłata za udział w zawodach (płatność po 30.04.21) - 150 zł
Dla aktywnych klubowiczów As Box: 100 zł

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl