logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Otwarcie Parku Rozrywki z nowym parkiem linowym

2020-06-06 11:00
2020-06-07 18:00
Park Myślęcinek
Pozostałe
Park Myślęcinek

Informacje od Organizatora:
Myślęcinek przedłuża Dzień Dziecka! W weekend 6-7 czerwca zapraszamy do całego już kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat, a także do zupełnie nowego parku linowego
Od soboty 6 czerwca lunaparki będą mogły już funkcjonować. Na ten dzień czekał kompleks Park Rozrywki-Zaginiony Świat. Dlatego też zapraszamy wszystkich na wielkie otwarcie. Od soboty 6 czerwca będzie można nie tylko odwiedzać dinozaury i inne stworzenia pierwotne, ale także skorzystać z części z urządzeniami rozrywkowymi, makroświatem i odwróconym domem. Zgodnie z zaleceniami przeciwepidemicznymi, do dyspozycji są: autodrom, kolejka górska dla dzieci „smok”, rollercoaster, mała kolejka szynowa, karuzele „trabant” i „koniki”, łódź pirata, gabinet luster, a także bajkowe zakątki specjalnie przygotowane dla najmłodszych gości parku.
Ale to nie koniec atrakcji, ponieważ tego dnia swoje działanie rozpoczyna zupełnie nowy park linowy. Jest wyposażony w sześć tras. Świetną zabawę oferuje dzieciom już od ok. 4 roku życia, dla których przygotowana jest dostosowana do nich ścieżka, gdzie rodzic może trzymać pociechę za rękę. Za to najodważniejsi będą mogli zmierzyć się przeszkodami będącymi jednymi z najdłuższych w Polsce, a do pokonania m.in. skok tarzana. Śmiałkowie będą korzystać z nowoczesnego, bardzo bezpiecznego systemu asekuracji.
W niedzielę 7 czerwca natomiast na terenie za bramą z napisem „Zaginiony Świat” o godzinie 15 będzie się można natknąć na szalone Funimki i Jurka Paterskiego, który zapewni dzieciom dobrą zabawę. Centrum Edukacyjne ROBOproject Łukasz Dworski proponuje: kolorowy namiot z klockami LEGO z obsługą animatorów, stanowisko konstrukcyjne malowania na obrotowych stolikach, a prace dzieci zabiorą do domu, prezentację, taniec i możliwość sterowania interaktywnym robotem, długopisy 3D oraz szablony z dinozaurami, tematyczne konstrukcje.
W związku z otwarciem, przygotowaliśmy promocję: w dniach 3-10 czerwca na portalu Tickeo.pl będzie można kupić bilet łączony obejmujący wejście na teren zoo i kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat, a także karnet z 10-cioma oczkami na urządzenia w lunaparku.
Kompleks Park Rozrywki-Zaginiony Świat wraz z parkiem linowym czynne będą od środy do niedzieli w godz. 11-18 (kasa czynna do godziny 17.30). Wszelkie cenniki znajdują się na stronie www.myslecinek.pl.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl