logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Chemik Moderator Bydgoszcz - SP Zawisza Bydgoszcz

2020-03-07 12:00
2020-03-07 14:00
Stadion Chemik
Sport
Stadion Chemik

Informacje organizacyjne.
W sobotę, 7 marca odbędzie się mecz 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski pomiędzy Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Zawiszą Bydgoszcz.
Wydarzenie odbędzie się jako impreza niemasowa w związku z tym liczba jego uczestników nie przekroczy 999 osób. Wstęp na spotkanie będzie biletowany. Z tego względu prosimy o wcześniejsze niż zwykle przybycie na stadion.
Bilet normalny będzie można zakupić w cenie 10 zł, zaś ulgowy – w cenie 5 zł. Ulga przysługuje dzieciom i młodzieży powyżej 6. roku życia za okazaniem legitymacji szkolnej oraz seniorom powyżej 60. roku życia. Dzieci do lat 6. uprawnione są do nieodpłatnego odebrania biletu po okazaniu dokumentu poświadczającego wiek podczas wejścia na stadion w dniu meczu. Osoby niepełnosprawne także uprawnione są do nieodpłatnego odebrania biletu po okazaniu legitymacji podczas wejścia na stadion w dniu meczu. Przedsprzedaż biletów nie będzie prowadzona.
Bilety będzie można nabyć w dniu meczu od godziny 11:00 przy wejściu na stadion od strony ul. Glinki i ul. Bohaterów Kragujewca.
Dla kibiców udostępniona będzie mała trybuna stadionu, która zostanie podzielona na dwie równe części. Pierwsza część - sektory A (od strony ul. Glinki w głąb stadionu) przeznaczone będą dla kibiców drużyny gospodarzy oraz widzów neutralnych, zaś B (od strony marketu ALDI w głąb stadionu) – dedykowane będą kibicom drużyny gości. Bilety będą przypisane poszczególnym sektorom. W dniu spotkania otwarcie bram wejściowych od strony ul. Glinki oraz ul. Bohaterów Kragujewca nastąpi o godz. 11:00. Prosimy o możliwie szybkie przybycie na stadion ze względów organizacyjnych.
Budynek klubowy zostanie w dniu meczu zamknięty o godz. 11:00 i dostęp do niego będą miały jedynie osoby upoważnione. Serdecznie zapraszamy! Najważniejsze informacje - mecz będzie mogło obejrzeć 999 widzów - bilety w cenie 5 i 10 zł będzie można nabywać w dniu meczu od godz. 11:00 - mała trybuna zostanie podzielona na równe części – pierwszą dla sympatyków Chemika i widzów neutralnych, zaś drugą – dla kibiców Zawiszy - wejście na stadion będzie możliwe od strony ul. Glinki (kibice Chemika i neutralni) i ul. Bohaterów Kragujewca (kibice Zawiszy), - ze względów organizacyjnych prosimy o możliwie szybkie przybycie na stadion w dniu meczu.

 ______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl