logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Stylowy Dzień Kobiet w CH Focus

2020-03-07 12:00
2020-03-07 18:00
Focus Mall Bydgoszcz
Pozostałe
Focus Mall Bydgoszcz

Informacje od Organizatora:
W Dniu Kobiet każda z pań zasługuje na to, aby poczuć się wyjątkową i atrakcyjną. W  niecodzienny sposób postanowiło uczcić to święto CH Focus w Bydgoszczy. Na chwile przyjemności i relaksu zaprasza bydgoszczanki 7 marca. Tego dnia centrum handlowe zaplanowało warsztaty oraz kobiecą strefę stylu, w której eksperci opowiedzą im o tym, jak dbać o ciało oraz duszę w harmonii z modą i własnym stylem, a także pokażą proste triki podkreślające urodę. Dobry nastrój zapewnią drobne zabiegi upiększające i liczne atrakcje, w tym upominki i  poczęstunek.
Z okazji Dnia Kobiet centrum handlowe Focus zaplanowało dla pań inspirujące wydarzenie, które pozwoli im na nowo odkryć samą siebie i przypomni o tym, co sprawia im największą przyjemność.
W sobotę czekają na nie liczne atrakcje w kobiecej strefie stylu. Cennych wskazówek udzieli paniom Angelina Felchner – stylistka i doradca wizerunku, która opowie o modowych inspiracjach, trendach i prostych trikach stylistycznych podkreślających kobiecość. O dobór najlepszej fryzury, która doda atrakcyjności i pewności siebie, zatroszczą się specjaliści z Centrum Stańczyk. A braffiterka z salonu Change Lingerie doradzi, jak dobrać bieliznę, by czuć się w niej komfortowo – zarówno pod względem estetycznym, jak i zdrowotnym. Konsultantki marki Inglot dopasują makijaż do indywidualnych preferencji i typu urody. Poradą służyć będą także ekspertki z Mydlarni u Franciszka, które doradzą najbardziej odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji skóry, zaś o manicure zadba salon KIMI Manicure.
Tego dnia, specjalnie dla pań odbędą się warsztaty na temat rozwoju osobistego i poczucia własnej wartości, które poprowadzi uznany stylista i coach wizerunku, Michał Marcin Kaczmarek. Z uczestniczkami zajęć spotka się o dwóch porach: w godz.13.00-14.30 oraz w godz.16.00-17.30, a pomiędzy nimi będzie udzielał konsultacji indywidualnych. Specjalne rabaty dla pań i prezentacje najciekawszej literatury nawiązującej do warsztatów przygotował Świat Książek. Wydarzenie uprzyjemnią także pokazy najnowszej kolekcji bielizny Triumph oraz skórzanej galanterii marki Wittchen na nadchodzący sezon wiosna-lato.
Każda z uczestniczek kobiecej strefy stylu i warsztatów otrzyma upominek od marki Ziaja oraz napój kawowy ufundowany przez firmę Tchibo.
W tym dniu wyjątkową propozycję przygotował także mBank dla 30 pierwszych klientów, którzy zdecydują się skorzystać z oferty produktów kredytowych. Czeka na nich atrakcyjny upominek z szerokiej puli prezentów, m.in.: walizka kabinowa, portfel skórzan, głośnik JBL, otwieracz do wina.
- Dzień Kobiet jest doskonałą okazją dla przedstawicielek płci pięknej do oderwania się od codziennych obowiązków. Często zajęte i zabiegane, rzadko mają czas tylko dla siebie. W sobotę 7 marca cała nasza uwaga i starania będą skierowane na paniach i na ich potrzebach. Przygotowaliśmy szereg atrakcji, które zapewnią im relaks i doskonały nastrój. Będą mogły na miejscu skorzystać z zabiegów upiększających oraz zasięgnąć opinii specjalistów m.in. na temat urody, makijażu, pielęgnacji ciała i włosów. Dodatkowo wezmą udział w ciekawych pokazach kolekcji niektórych naszych najemców. Zadbamy o to, aby miło spędziły czas w sympatycznym towarzystwie – przekonuje Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.
Stylowy Dzień Kobiet odbędzie się w CH Focus w Bydgoszczy 7 marca br. w godzinach 12.00-18.00. W tym dniu zaplanowano także warsztaty z Michałem Marcinem Kaczmarkiem pt.: „Cel, działania, sukces”. Zapisy na zajęcia przyjmowane są telefoniczne, pod numerem: 52/ 554 35 00 bądź mailem na adres: infopunktfocus@aere.com.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl