ODWOŁANE Art Jam - przypuszczalnie pierwsze takie wydarzenie dla twórców w Polsce

2020-03-28 08:00
2020-03-28 20:00
Bydgoszcz, Pracownia

Informacje od Organizatora:
Tworzysz?
A może dodatkowo chcesz spędzić czas w miłym towarzystwie i przy okazji pomóc Schronisku?
Jeśli zajmujesz się czymkolwiek kreatywnym, nieważne czy profesjonalnie czy amatorsko, Art Jam jest dla Ciebie. Rysujesz, piszesz, malujesz, śpiewasz, tańczysz, tworzysz stroje, biżuterię, pluszaki, torby, meble, fotografujesz, pozujesz, grasz, rzeźbisz, kaligrafujesz, robisz makiety, notesy, zajmujesz się pirografią, designem, muzyką czy czymś zupełnie innym? Idealnie!
Na Art Jamie poznasz podobnych ludzi z umiejętnościami i pasją, a także połączysz z nimi siły w dwu- bądź trzyosobowych grupach, by stworzyć coś zupełnie nowego. Wspólnie wykorzystacie własne talenty, by stworzyć dzieło na zadany przez nas temat. To może być cokolwiek, co tylko przyjdzie wam na myśl! Połączcie rysunek z pisaniem, kaligrafię z wierszem, fotografię z rzeźbą czy origami, malarstwo i piosenkę w jedno. Wszystko, by zadziwić i zachwycić odbiorców a także, przede wszystkim, siebie samych.
W dodatku wszystko to w szczytnym celu. Powstałe na Art Jamie dzieła zostaną później zlicytowane. Cena minimalna dzieła powędruje do artystów, a cała reszta do Schroniska dla zwierząt w Bydgoszczy!
Natomiast jeśli nie tworzysz... To zawsze zapraszamy na wernisaż powstałych prac i zachęcamy do ich licytacji!

Kalendarz wydarzeń  odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl