ODWOŁANE Debata: Kondycja współczesnego teatru

2020-03-12 13:00
Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury
Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury

Spotkania Teatralne „Zwierciadła”, organizowane przez V LO w Bydgoszczy, odbywają się w naszym regionie po raz dziewiąty. Podczas Spotkań młodzież ze szkół województwa kujawsko-pomorskiego prezentuje swoje umiejętności i talenty w konkursach teatralnym i recytatorskim, bierze udział w prowadzonych przez profesjonalistów warsztatach oraz w innych okołoteatralnych zajęciach. Podczas debaty, która odbędzie się w Salonie Hoffman KPCK, poruszone zostaną tematy z dotyczące kondycji współczesnego teatru. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy uczestników i wolontariuszy festiwalu, a także uczniów szkół ponadpodstawowych.
Prowadzenie debaty: Teresa Stępień-Nowicka.
Wstęp wolny.

Kalendarz wydarzeń  odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl