Jubileuszowy noworoczny recital Basi Stępniak-Wilk, pn. Znów mnie znajdziesz pod choinką

2020-01-19 16:00
2020-01-19 18:00
Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko
Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko

Basia Stępniak-Wilk - śpiew
Jasiek Kusek - fortepian
Paweł Solecki - fagot, melodica, EWI, cajon
W swoich piosenkach świątecznych, autorskich pastorałkach, Basia Stępniak-Wilk przekonuje nas, że Święta Bożego Narodzenia to nie tylko próba zbliżenia się do nowonarodzonego, ale także do siebie nawzajem. Śpiewa - to lirycznie, to z przymrużeniem oka - o tym, że pod choinką można znaleźć prezenty, choćby słodko - gorzką „Bombonierkę”, ale można też znaleźć miłość drugiej osoby, miłość wyrażoną nawet samą jej obecnością.
W koncercie nie zabraknie piosenek z nowej świątecznej płyty, której premiera planowana jest na grudzień 2019 r. A że sezon 2019/20 to rok jubileuszowy pracy scenicznej Basi Stępniak-Wilk, to w koncercie nie zabraknie też najbardziej znanych piosenek artystki.
wstęp 15 zł, ulgowy 10 zł (dzieci i młodzież do 15 r.ż. i os. z Bydgoską Kartą Seniora 60+)

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl