logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Tworzymy karnawałowe maski - bezpłatne warsztaty dla dzieci

2020-01-11 12:00
2020-01-11 17:00
Auchan Bydgoszcz
Dla dzieci
Auchan Bydgoszcz

Trwa karnawał, czas zabaw i balów! Podczas nich niezbędne będą odpowiedni strój i kolorowe maski. Podczas kreatywnych warsztatów rodzinnych, które odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz 11 stycznia powstaną kolorowe maski bajkowych bohaterów. Wstęp wolny!
Przed nami kilka tygodni karnawału, które wypełnią zabawy i bale maskowe. Warto zadbać o odpowiednie przebranie, które dopełni fantazyjna maska. Dzięki niej możemy na chwilę wcielić się w postać ulubionego bohatera. 11 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych najmłodsi samodzielnie wykonają maski, przedstawiające ulubionych bajkowych bohaterów.
Do przygotowania karnawałowych masek uczestnicy warsztatów użyją szablonów, które będą mogli pomalować farbami, wykleić kolorowymi papierami i piórkami oraz ozdobić cekinami i brokatem. W ten sposób powstaną maski symbolizujące postaci jednorożca, Spidermana, Batmana, Elsy i wielu innych bajkowych bohaterów, których przywoła dziecięca fantazja.
Kreatywne warsztaty rodzinne odbędą się 11 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 12:00 i potrwają do godziny 17:00. Wstęp wolny!

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl