logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Zimowe warsztaty wokalne z zespołem bdgVOICES

2020-01-24 16:00
2020-01-24 18:00
Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury
Pozostałe
Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury

Lubisz śpiewać? A może chciałbyś rozpocząć przygodę z muzyką? Bez względu na wcześniejsze doświadczenia muzyczne, znajdziesz tutaj coś dla siebie. Zapraszamy młodzież i dorosłych, którzy pragną przy okazji dobrej zabawy poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu śpiewu.
Druga edycja warsztatów wokalnych odbędzie się w dniach 24.01-26.01.2020 w Salonie Hoffman w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy. Podczas trzech spotkań uczestnicy zdobędą możliwość pracy w zespole wokalnym, odbycia indywidualnych konsultacji z instruktorem, udziału w warsztatach z zakresu fizjologii narządu mowy, wypracowania prawidłowego toru oddechowego, podstaw emisji głosu mówionego i śpiewanego z elementami logopedii, nauki podstaw pracy w studiu muzycznym, a także udziału w realizacji nagrania audio-video utworu opracowywanego z zespołem podczas warsztatów.
Warunkiem udziału w warsztatach jest dostarczenie osobiście lub nadesłanie wypełnionej karty zgłoszenia w terminie do 10 stycznia 2020 roku (decyduje data stempla pocztowego) oraz uiszczenie opłaty za uczestnictwo w warsztatach w wysokości 100 zł w tym samym terminie. Po zakończeniu warsztatów każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział.
Zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: Marta Wierzbiańska 52 585 15 02 wew. 107 lub e-mailem: bdgvoices@kpck.pl

______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl