logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Po co mi architekt wnętrz? - wykład Moniki Pyszczyńskiej

2020-01-09 18:00
2020-01-09 20:00
Galeria Wspólna
Wykład
Galeria Wspólna

Kiedy należy zwrócić się o pomoc do architekta wnętrz?
Dlaczego warto zatrudnić architekta wnętrz?
Na czym polega jego praca?
Jak kolejno wyglądają etapy projektu?
Czym różni się architekt wnętrz od projektanta i dekoratora?
- to tylko niektóre z zagadnień, które pozwolą zapoznać się z tajnikami pracy architekta wnętrz, o których – wykorzystując swoje zawodowe doświadczenia – opowie Monika Pyszczyńska.
Monika Pyszczyńska urodzona 01 sierpinia 1993 w Bydgoszczy. Absolwentka Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Studium Pedagogicznego ASP w latach 2016 - 2018. Studia pierwszego stopnia odbyła na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu na kierunku Architektura Wnętrz (2013 - 2016). Absolwentka Liceum Plastycznego w Bydgoszczy (2009 - 2013). Artystyczne pasje rozwijała w Akademii Fotografii w Warszawie. Zaraz po ukończeniu studiów zdobywała doświadczenie w warszawskiej pracowni architektonicznej. Swoją wiedzą i zamiłowaniem do sztuki dzieliła się z dziećmi z Fundacji Opiekuńcze Skrzydła Anny Radziwiłł. Obecnie nauczyciel Aranżacji Przestrzeni i Podstaw Projektowania w Liceum Plastycznym w Bydgoszczy oraz czynny zawodowo projektant. Zalożycielka NOM STUDIO.
Brała udział w różnorodnych projektach artystycznych. Jest laureatką II miejsca w Ogólnopolskim Plenerze Rzeźbiarskim w 2012 r. Rzeźba Szopki bożonarodzeniowej była wyeksponowana przed Urzędem Marszałkowskim w Toruniu w 2012 r. oraz na Rynku Starego Miasta w Bydgoszczy w kolejnych latach. Prace graficzne brały udział w wystawach i były publikowane m.in. katalogach Biennale w Płocku i Gdańsku. Wyróżniona w kategorii malarstwa podczas Biennale Malarstwa i Rysunku w Bielsko-Białej w 2012 roku. Regularna uczestniczka wystaw końcoworocznych i innych wystaw, np. arenaDESIGN w Poznaniu w 2016 r. jako projektantka krzesła.

______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl