logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Podstawy projektowania odzieży | Kurs nr 2, część 2

2019-12-19 17:00
2019-12-19 21:00
Bydgoszcz, Pracownia
Pozostałe

Informacje od Organizatora:
Część 2. cyklu nr 2.
Temat: INSPIRACJE
Czym są inspiracje? Gdzie ich szukać? Media społecznościowe, wyjazdy inspiracyjne. Czym jest plagiat? Przykłady kopiowania. Kiedy dany projekt nie jest jeszcze plagiatem a inspiracją, granice "inspirowania się". Co możemy zrobić z inspiracjami? Jak je przełożyć na projekty? Tworzenie tablicy inspiracji czyli tzw. Moodboard. Czy projekt zawsze zaczyna się od inspiracji? Czy też może od tematu albo zapotrzebowania?
ZADANIE PROJEKTOWE: wybranie danego trendu, stworzenie moodboardu. Praca manualna z papierem, gazetami oraz narzędziami biurowymi.
Chcesz znać tematy innych spotkań?
Zobacz w grupie fb.com/groups/szycie.bydgoszcz, gdzie publikowane są wszystkie wydarzenia związane z projektowaniem odzieży i szyciem, jakie odbywają się w Pracowni
REZERWACJE:
evenea.pl/event/projektowanieodziezy2cz2/
- Bilet normalny: 55 zł,
- Bilet dla posiadaczy karty Pracowni: 45 zł.
(Jak zdobyć kartę Pracowni? Wejdź na patronite.pl/pracownia i dorzuć odpowiednią składkę na Pracownię.​)
Zajęcia odbędą się, jeśli zbierze się przynajmniej 6 osób
Warsztaty poprowadzi Julita Augustyniak: projektantka odzieży z Gdańska; absolwentka Politechniki Łódzkiej na wydziale Wzornictwa; finalistka Łódź Miastem Talentów 2015; półfinalistka Fashion Designer Awards 2015; finalistka „O Złoty Guzik Boruty” 2014; finalistka podczas Międzynarodowego Konkursu Projektantów w tematyce Street Fashion 2015; pokazywała swoje autorskie kolekcje podczas różnych wydarzeń tj. Międzynarodowe Targi Mody Ptak Expo 2014, Ogólnopolskiej Akcji Dziewczyny na Politechniki 2014, tworzyła ubrania dla takich marek modowych jak: Monnari Trade, Reserved, Quiosque. Sama tworzy ubrania jako Julita Augustyniak. Poza modą zajmuje się malowaniem obrazów oraz tworzeniem plakatów pod nazwą Configures of Figures. Moda nie jest dla niej obca. To jest idea na życie. W przyszłości chce otworzyć własną markę i szyć ubrania w sposób świadomy z dbałością o wspólne dobro.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl