Smolik // Kev Fox - koncert

2019-12-07 22:00
Kuźnia
Kuźnia

QUEEN OF HEARTS to najnowsza EP duetu SMOLIK//KEV FOX składająca się z 4 utworów będącym efektem sesji nagraniowej z lutego 2017r. W legendarnym Real World Studios w UK , którego właścicielem jest Peter Gabriel.
Utwór „Queen of hearts” premierowo wykonany został 9. marca 2017 roku podczas  Live Sesja w YouTube Space w Berlinie i stal się zapowiedzią kolejnej płyty tego znakomitego duetu.
Materiał uzupełniają dwa kolejne utwory On The Quiet i All The Saints  oraz niespodzianka w postaci wersji utworu Queen Of Hearts z gościnnym  udziałem Barbary Wrońskiej.
Jesienią zespół wyruszył w krótką trasę koncertową, podczas której zagrał  m.in. w Gdańsku, Koszalinie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu,  Krakowie, Katowicach oraz Warszawie
Po zakończonej trasie promującej to mini wydawnictwo muzycy zabierają  się do pracy nad kolejnym, tym razem już pełnowymiarowym, albumem.
Ciekawostką jest fakt, że pracy nad EPką towarzyszyło też powstawanie  filmu w technologii VR (premiera filmu miała miejsce 8 czerwca 2018) który można obejrzeć m.in. w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach www.filmweb.pl/film/Smolik+Kev+Fox+On+the+Road-2018-810117/des
Utwór All The Saints został natomiast wykorzystany w reklamie jednego z banków: www.youtube.com/watch;
Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty.
W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA  nabierają kompletnie nowej energii.
Obecnie promujemy nową EP  pt „Queen of  Hearts”, której premiera miała miejsce 28.09.2018.
Do każdego z utworów zawartych na EP powstał teledysk
1. On The Quiet www.youtube.com/watch;
2.  All The Saints www.youtube.com/watch;
3. Queen Of Hearts www.youtube.com/watch;
Koncert w bydgoskim Klubie Kuźnia już 7. grudnia 2019r. !
Ceny biletów:
70,00zł. - przedsprzedaż
80,00zł. - w dniu koncertu
Bilety dostepne:
EVENTIM : bit.ly/2kHsWRR
TICKETMASTER : bit.ly/2lOPIqW
Bilety kolekcjonerskie wkrótce dostępne w Klubie Kuźnia.

odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl