logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Warsztaty improwizacji teatralnej dla dzieci 7-14 lat z Teatrem Impro

2019-07-16 10:00
2019-07-16 12:00
Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury
Dla dzieci
Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury

Godz. 10-12, Salon Hoffman KPCK,  pl. Kościeleckich 6 w Bydgoszczy, wstęp wolny. Warsztaty odbywają się w 4. terminach: 2, 9, 16 oraz 30 lipca 2019
Na każde warsztaty obowiązują odrębne zapisy, email: trzyslowaimpro@gmail.com.
Improwizacja to sztuka oparta na wydawałoby się prostych zasadach: akceptuj, dbaj o partnera, nie oceniaj, słuchaj, nie forsuj swoich pomysłów za wszelką cenę. W szkole raczej uczą dzieciaki jak zdobyć dobrą ocenę. W impro nikt ocen nie stawia, a każdy pomysł jest wart uwagi. W takiej atmosferze dzieci mogą spędzić lipcowe wtorkowe przedpołudnia. Wykorzystamy krótkie gry teatralne oraz umiejętność tworzenia opowieści do dobrej zabawy. Wychodząc z warsztatów z pewnością dzieciaki będą wiedziały jak kreatywnie bawić się gdy nie ma piłki, tabletu lub telefonu w ręce.
Warsztaty poprowadzi Ada Żurawska, improwizatorka z grup Łomatko!, Trzy Słowa, od kilku lat aktywująca bydgoskie środowisko impro w projekcie Blender. Od roku występuje również dla dzieci tworząc bajki improwizowane i warsztaty z tworzenia opowieści. Animatorka, slamerka. Prywatnie matka dwójki dorosłych dzieci, handlowiec. Absolwentka kursów improwizacji teatralnej przy MCK w Bydgoszczy, warszawskiej Szkole Impro oraz kursów bajkoterapii.

______________________
Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl