Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych BUSKER FEST

Bydgoszcz, Plac Teatralny
Spektakl
Koncert, Polecane

W centrum miasta pojawiają się kuglarze, akrobaci, mimowie, muzycy, aktorzy i clowni, którzy w nietuzinkowy sposób adaptują przestrzeń miejską na potrzeby swoich pokazów. Artyści jednocześnie angażują w swoje pokazy publiczność. Bez konieczności eleganckiego ubioru, opłaty za bilety i czekania w kolejce, mieszkańcy Bydgoszczy oraz odwiedzający nasze miasto goście mogą doświadczyć tej niecodziennej, ulicznej formy sztuki, niemal dosłownie na własnej skórze.
WYKONAWCY:
Pina Polar
Troligoblin
Pleszyński i Antydepresyjna Akademia Dźwięku
Circo Matrioszka
Aktshow
Pan Ząbek
Pan Walizka
Falkoshow
Mieczysław Giedrojć
Why Ducky
Tobi Show
i inni
GODZINY I MIEJSCA WYSTĘPÓW
5 lipca 2019 (PIĄTEK), Amfiteatr - ul. Mostowa, godz.17-22
6 lipca 2019 (SOBOTA), Plac Teatralny, godz. 15-22
Organizatorem jest Fundacja Inicjatyw Kulturalnych "Mandragora" przy współpracy z Miejskim Centrum Kultury. Festiwal Sztuki Ulicznej "Busker Fest" jest współfinansowany przez Miasto.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl