Bydgoszcz z kajaka - Dzika Brda w sercu miasta

2019-07-06 13:30
Bydgoszcz, start: Stanica Wodna PTTK Janowo
Sport

Bydgoszcz z kajaka to cykl wycieczek kajakowych z przewodnikiem. Na pierwszej z nich odkrywać będziemy oblicza rzeki Brda, która przepływa przez nasze miasto. Rozpoczniemy nasz spływ w stanicy wodnej PTTK Janowo skąd wyruszymy w stronę Wyspy Młyńskiej. Po drodze czekają nas rozlewiska, odcinki górskie i uregulowane fragmenty. Ciekawą atrakcję będzie też śluzowanie na śluzie miejskiej. Spływ zakończymy w Przystani Bydgoskiej przy bydgoskiej Wyspie Młyńskiej.
Zapisy:
Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej ilości kajaków Organizator wprowadził zapisy połączone z przedpłatą. Aby zapisać się na spływ należy:
1. Dokonać przelewu w wysokości 12.30 zł / osobę na konto
Stowarzyszenie Obywatel Działa
Tytuł: spływ (imię i nazwisko)
Bank PEKAO S.A.
78 1240 6452 1111 0010 7424 1092
2. Wysłać maila na adres obywateldziala@gmail.com z potwierdzeniem przelewu i imienną listą zapisanych osób.
Liczba miejsc ograniczona. W przypadku rezygnacji ze spływu Organizator nie zwraca przedpłat.
Zadanie współfinansowane ze środków miasta Bydgoszcz.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl