Wpadnij do Bydgoszczy na majówkę. Z Kartą Turysty zrobisz to taniej i wygodniej

Jesteś pierwszy raz w Bydgoszczy i nie wiesz od czego zacząć? A może już kiedyś miałeś okazję poznać nasze miasto i chcesz zobaczyć więcej? Karta Turysty to sposób na miasto w pigułce, nie tylko w majówkę.

Bydgoska Karta Turysty to program, który ma zadanie ułatwić turystom zwiedzanie miasta. To sposób na ciekawe i oszczędne spędzenie czasu wolnego w mieście i okolicy. Zbliżający się weekend majowy może być świetnym pretekstem do odwiedzin Bydgoszczy. Dzięki wykupieniu pakietu turysta otrzymuje szereg darmowych usług i atrakcyjnych rabatów w obiektach gastronomicznych, kulturalnych oraz rozrywkowych.

Karta jest dostępna w wersji mobilnej, w wygodnej i łatwej w użytkowaniu aplikacji. Do kupienia na szczegóły na karta.visitbydgoszcz.pl

Jakie są zyski z posiadania BKT?  Po pierwsze, zwiedzanie - Z Bydgoską Kartą Turysty wejściówki do głównych atrakcji turystycznych Bydgoszczy są bezpłatne! Po drugie, zniżki - Odwiedziny w restauracjach, kawiarniach, wyjątkowy spektakl, kajaki – Bydgoska Karta Turysty to sposób na tanie zwiedzanie!

W ramach karty każdy zainteresowany będzie mógł wykupić Pakiet zwiedzania w dwóch dostępnych opcjach czasowych: 24h i 48h.

3 pakiety do wyboru

• Pakiet zwiedzanie - pakiet uprawnia do skorzystania z 18 darmowych atrakcji dostępnych na terenie Bydgoszczy oraz wielu atrakcyjnych zniżek na poziomie 10 -20% do restauracji, kawiarni i innych obiektów będących Partnerami Bydgoskiej Karty Turysty.
  • Pakiet powitalny - pakiet powitalny otrzymują turyści korzystający z usług obiektów noclegowych, które są Partnerami Bydgoskiej Karty Turysty.
  • Pakiet zwiedzanie + komunikacja, dzięki któremu turysta będzie mógł również korzystać z transportu publicznego.

Portal turystyczny Bydgoszczy: visitbydgoszcz.pl

Do zobaczenia!