Trwa rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Ponad dwa tygodnie temu rozpoczęliśmy rywalizację o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Wspólnie przejechaliśmy już ponad 6 milionów kilometrów.

Za nami półmetek naszej zabawy. W tegorocznej edycji rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski udział bierze 149 samorządów z całej Polski. W miastach kilometry zbiera ponad 49 tysięcy rowerzystów, a w gminach 13 tysięcy.
W rywalizacji miast na prowadzeniu ubiegłoroczny zwycięzca, a więc Biała-Podlaska przed Puławami i Gnieznem. Wśród gim prowadzi Otyń, a za nim są Łysomice i Świekatowo.
Indywidualnie w rywalizacji miast najlepiej radzą sobie póki co Bogusława Mogielnicka wśród kobiet i Krzysztof Fechner wśród mężczyzn.
W gminach najwięcej kilometrów przejechali do tej pory Barbara Tuczyńska i Jacek Kwiatkowski.
My nadal zachęcamy do kręcenia kilometrów dla Metropolii Bydgoszcz. Już w najbliższą sobotę (22.06) o godz. 10 wyruszymy w kolejny rowerowy rajd. Tym razem do Pruszcza Pomorskiego. Więcej TUTAJ.